руханка "Я і Ти" у нашому садочку

Педагогічний колектив ЗДО 394 взяв участь у проекті від представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом зі співачкою Світланою Тарабаровою та психологинею Світланою Ройз створили пісню «Я і Ти» для підтримки дітей віком 2-6 років. Пісня є частиною спецпроєкту «Гратися і не боятися» за підтримки Міністерства освіти і науки України в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?».

Вихователі власним прикладом показали дітям руханку. Провели онлайн урок для вихованців та їх батьків, разом відтворили руханку під час онлайн зустрічі.

Пісня допомагає дошкільнятам зняти напругу, додає оптимізму і покращує концентрацію уваги дітей.