Пріоритетний напрямок роботи закладу - художньо-естетичний.

Головна науково-методична мета закладу:

«Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників та тісної взаємодії з сім’єю».

/Files/images/1/unnamed.jpg
Основні завдання на 2021/2022 навчальний рік:

1. Сприяти збереженню та зміцненню психофізчного здоров`я дітей через кінезіологічні вправи.

2. Удосконалювати роботу щодо формування мовленнєвої компететності дитини шляхом застосування артикуляційної гімнастики.

3. Розвивати пізнавальні здібності у дошкільників засобами економічного виховання.

Основні завдання на 2020/2021 навчальний рік:

1. Сприяти збереженню та зміцненню психофізичного здоров`я дітей через валеологічну освіту.

2. Розвивати мовленнєву компететність у дошкільників засобами художньої літератури.

3. Поглибити роботу з патріотичного виховання у дітей через українську народну іграшкую

Основні завдання на 2019/2020 навчальний рік:

1. Забезпечення умов для розвитку комунікативних якостей дітей дошкільного віку в процесі організованої та самостійної діяльності.

2. Удосконалення роботи з формування національної свідомості дошкільників через оптимізацію педагогічної тріади: батьки – дитина – педагог.

3.Забезпечення освітнього процесу на принципах наступності закладів дошкільної та початкової освіти.

Основні завдання на 2018/2019 навчальний рік:

1. Виховання креативної особистості дошкільника через розвиток його творчих здібностей

2. Удосконалення роботи з національно-патріотичного виховання дошкільників

3. Взаємодія закладу дошкільної освіти та батьків вихованців у забезпеченні сприятливих умов для гармонійного розвитку дошкільників.

Основні завдання на 2017/2018 навчальний рік:

1. Співпраця дошкільного закладу та сім’ї у забезпеченні повноцінного розвитку зростаючого покоління.

2. Формування патріотизму та національної свідомості дітей дошкільного віку через взаємодію з батьками вихованців.

3. Створення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей дошкільників засобами різних видів мистецтва.

Коментарi