Всесвітній день дитини

Щорічно Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада. У цей день в 1989 році була прийнята "Конвенція про права дитини", яка визначила, що дітям для повноцінного розвитку і щасливого життя необхідно рости в сім'ї, в атмосфері любові, підтримки і взаєморозуміння.

Це свято було створено, щоб ніхто з нас не забував, як важливо піклуватися про "маленьку людину" поруч.

Всесвітній день дитини - одне з найчистіших і найсвітліших свят, у яке хочеться побажати, щоб усі діти у світі були здорові, ситі та перебували у безпеці!

Діти - найдорожче, що в нас є! З цим святом нас вітає вихователь Підкопай Анна Юріївна та вихованці 2 групи! Бажають кожній дитині мирного неба, щасливого дитинства, безмежного кохання батьків та міцного здоров'я, адже це найголовніше в житті! Нехай ваша щира дитяча промениста усмішка сяє якнайчастіше і радує всіх оточуючих людей.