Веселі ігри у пісочниці!

Гра в пісочниці – відмінний спосіб для дітей розвинути низку різних навичок, як фізичних, так і соціальних. Гра з піском дуже тактильна і допомагає дітям дізнатися про текстури та розвинути дрібну моторику й зорово-моторну координацію та зміцнити м'язи. Дитина тренує дрібну моторику, коли вчиться правильно тримати лопатку в руці. А її велика моторика тренується, коли вона намагається підняти цебро з піском.

Гра з піском особливо корисна для розвитку почуття текстури. Мало того, що пісок є новою та іншою текстурою, яку діти можуть відчувати «власною шкірою», але й контраст, який він створює з бетоном, травою, брудом і деревом.

Наші малята дуже полюбляють грати у пісочниці і не пропускають можливості під час прогулянки пограти з піском. Вони будують міста, замки, «печуть» пиріжки, тістечка та різні смаколики для ляльок, «варять» навіть узвар та кисіль, та запрошують один одного у гості.