Праця дітей в природі

"Праця стає великим вихователем, коли вона входить у духовне життя наших вихованців, дає радість дружби і товариства, розвиває допитливість, народжує хвилюючу радість подолання труднощів, відкриває все нову і нову красу в навколишній світ" - писав мудрий педагог В.О. Сухомлинський. Вихованці нашого закладу заздалегідь готуються до трудової діяльності на весні, щоб влітку подвір`я закладу дошкільної освіти був квітучим. Саме в дошкільний вік вихователі залучають своїх вихованців до праці у природі; у квітнику, в саду та на городі, виховуючи позитивні вза`ємостосунки між дітьми в процесі трудової діяльності та вміння працювати в колективі.