Пріоритетний напрямок роботи закладу - художньо-естетичний.

Головна науково-методична мета закладу:

«Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників та тісної взаємодії з сім’єю».

/Files/images/1/unnamed.jpg
Основні завдання на 2022/2023 навчальний рік:

1. Розвивати звукову культуру мовлення дітей ранього та молодшого дошкільного віку за допомогою дидактичних ігор; оптимізувати роботу з розвитку зв'язного мовлення за допомогою інноваційних методів навчання;

2. Продовжувати роботу з розвитку основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чінниками національно-патріотичного виховання;

3. Розвивати пізнавальний інтерес дітей дошкільного віку засобами ігрових освітніх технологій; формувати пізнавальний інтерес під час дослідницько-пошукової діяльності;

4. Формувати в дітей базові лідерські якості за допомогою ігор-стратегій, навчати старших дошкільників самостійно приймати рішення та бути відповідальними за них.

Основні завдання на 2021/2022 навчальний рік:

1. Сприяти збереженню та зміцненню психофізчного здоров`я дітей через кінезіологічні вправи.

2. Удосконалювати роботу щодо формування мовленнєвої компететності дитини шляхом застосування артикуляційної гімнастики.

3. Розвивати пізнавальні здібності у дошкільників засобами економічного виховання.