Вихователями ЗДО № 394 створено відповідні умови для здійснення фізкультурно-оздоровчої роботи. Вихователі активно використовують планування різних видів ігор та вправ спортивного характеру у режимних моментах протягом дня (на заняттях, перервах, міні-заняття, під час ранкової гімнастики, фіззанять, прогулянки тощо), індивідуальній роботі з психо-емоційного розвантаження дітей за рекомендаціями практичного психолога. Педагоги всіх груп для безперервної роботи з батьками щодо збереження та зміцнення психофізичного здоров’я дітей через використання сюжетно-ігрових занять в групових батьківських куточках оформили фотозвіти, картотеку сюжетно-ігрових занять, проводять консультації та бесіди, спільні спортивні розваги.

Позитивним результатам оздоровлення дітей в умовах закладу є фізкультурно-оздоровчі заходи:

- дотримання режиму дня;

- гігієнічні чинники;

- ранкова гімнастика;

- заняття з фізичної культури;

- фізкультурні хвилинки, паузи під час освітнього процесу;

- Дні здоров’я;

- гімнастика пробудження;

- розваги, свята;

- пішохідні переходи;

- режим харчування;

- індивідуальна робота з фізичного виховання.