Система електронної реєстрації на вступ до закладів дошкільної освіти (ЗДО).

Порядок електронного запису дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності міста Харкова затверджено Наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 27 березня 2014 року № 184

Електронний запис дітей до закладів дошкільної освіти реалізує єдиний підхід до прийому дітей до ЗДО.

Розгляд спірних питань щодо електронного запису дітей до ЗДО здійснюється Управліннями освіти районних в місті Харкові державних адміністрацій.

Порядок електронного запису:

1. Заповнення форми на сайті.
  2. Отримання повідомлення з присвоєнням порядкового номера (присвоюється автоматично у залежності від дати та часу електронного запису і зміні не підлягає).
  3. Отримання повідомлення про можливість прийому дитини до ЗДО.
  4. Подання документів на вступ керівнику ЗДО (упродовж 30 днів після отримання повідомлення про можливість прийому дитини).
  5. Електронний запис здійснюється безкоштовно!

/Files/images/ЕР в ДНЗ.jpg1.jpg

Зарахування дитини до ЗДО.

Зарахування здійснюється на підставі наступних документів:

1. заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  2. медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
  3. довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  4. свідоцтва про народження.Для прийому дітей до закладу (групи) компенсуючого типу додатково подається:

Для прийому дітей до закладу (групи) компенсуючого типу додатково подається:

• висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру,
  • направлення місцевого органу управління освітою.

Коментарi